FELDER

Vysoce kvalitní spojení z Oberhausenu

 

Firma FELDER GMBH je již přes třicet let výrobcem vysoce jakostních výrobků. Dokonalé vyvážení sortimentu, kvality našich výrobků a našeho servisu nám umožňuje být Vaším vhodným partnerem v našem oboru: vývoj a výroba pájek, pájecích past a tavidel pro měkké a tvrdé pájení. Výrobní program odpovídá svojí pestrostí rozsahu použití. Naše výrobky naleznete v oblasti vytápění solárních jednotek, pokrývačství, ale i karosářství. Jednou z nejdůležitějších oblastí je elektrotechnika a elektronika.

Bez ohledu na typ konečného výrobku–okapy, měděné rozvody nebo tištěné spoje v moderních elektronických zařízeních s našimi produkty máte vždy garanci nejvyšší kvality, která roste průběžně s Vašimi požadavky. V souvislosti s tím je logické, že s nárůstem výroby roste i požadavek na výrobní plochu. Proto jsme se rozhodli v roce 2013 rozšířit náš výrobní areál „Im Lipperfeld" v Oberhausenu.

V průběhu rozšiřování výrobní plochy závodu na 7000 m² jsme přijali taková opatření, aby naši zákazníci v celém světě měli neustále servis na vysoké úrovni. Naší ambicí je být neustále vedoucí silou v oblasti inovací. Potvrzením výše uvedeného je i náš komerční úspěch a neustále rostoucí počet našich zákazníků.Jako jeden z nejvýznamnějších evropkých výrobců jsme povinni zajišťovat nejvyšší výrobní standardy neustálou kon- trolou dle směrnice ISO 9001:2008. Rovněž ochrana životního prostředí je naší nejvyšší prioritou. FELDER GMBH je certifikován dle ISO 14001:2004.

Těšíme se na naší spolupráci s Vámi.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení